Wyszukiwarka

Zapisz się do newslettera

     Firma  ZOOTEX  została założona przez dwóch wspólników Lecha Janka i Bronisława Makowskiego w styczniu 1997r. początkowo jako spółka cywilna, a następnie przekształciła się w spółkę jawną.

Od samego początku zajmowaliśmy się konfekcjonowaniem i sprzedażą naturalnych gryzaków dla psów, dbając o wysoką jakość produktów i sukcesywnie rozszerzaliśmy oferowany asortyment .

    Obecnie w naszej ofercie mamy bogaty wybór gryzaków z różnych części wołowiny, wieprzowiny, drobiu, królika . Nasze wyroby są produkowane z naturalnego surowca wysokiej jakości posiadającego niezbędne certyfikaty bez środków chemicznych, konserwantów, sztucznych barwników, substancji smakowych czy zapachowych itp.

Produkty te poddawane są obróbce termicznej celem wyeliminowania jakichkolwiek bakterii.

   Produkcja odbywa się pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym ( PL 08088301 ), a ponadto  wyroby badane są w specjalistycznych laboratoriach zewnętrznych. To daje nam pewność, że produkt jest całkowicie bezpieczny i pełnowartościowy dla naszych czworonogów. Każdy wyrób posiada kartę charakterystyki zawierającą pełne dane dotyczące surowca, czasu i miejsca wytworzenia oraz składu.

   Załogę firmy stanowią ludzie doświadczeni i kompetentni, dbający o właściwy proces produkcyjny. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność naszych produktów, a to pozwoliło nam zdobyć zaufanie naszych klientów na rynkach Unii Europejskiej ( Niemcy, Austria, Szwecja, Finlandia, Szkocja, Belgia ) jak i polskim, gdzie sprzedajemy swoje produkty.

   Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się sprostać jego wymaganiom. Jesteśmy otwarci na współpracę, wszelkie propozycje i potrzeby.


   

 

Kontakt:

ZOOTEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

dawniej

ZOOTEX Lech Janek, Stanisława Żaguń - Makowska Sp. J.

Chociule 11A66-200 Świebodzin

Polska

tel. +48 68 38 24460, fax. +48 68 35 57102

mail: zootex@zootex.pl

 

NIP: 927-14-60-184
REGON: 970 612 551

 


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Skontaktuj się z naszą infolinią